LUXURY / EKSLUSYWNE MEBLE WŁOSKIE

Informacje

Promocje

LUXURY / EKSLUSYWNE MEBLE WŁOSKIE

Włoskie meble to elegancja, luksus często połączony z wytworną klasyką i nowoczesnością.  Włoski styl to przede wszystkim znakomite wzornictwo - to piękne dzieła sztuki, które są cenione na całym świecie. Styl ten cechuje harmonia, zarówno w doborze materiałów, kształtów jak i kolorów, które współgrają ze sobą barwą, a kontrasty faktur są wyważo...

Włoskie meble to elegancja, luksus często połączony z wytworną klasyką i nowoczesnością.  Włoski styl to przede wszystkim znakomite wzornictwo - to piękne dzieła sztuki, które są cenione na całym świecie. Styl ten cechuje harmonia, zarówno w doborze materiałów, kształtów jak i kolorów, które współgrają ze sobą barwą, a kontrasty faktur są wyważone, wnętrza te wydają się być subtelne

Włoski styl - to jakość wykonania, oryginalna stylistyka i prestiż.

Więcej

LUXURY / EKSLUSYWNE MEBLE WŁOSKIE  Jest 60 produktów.

Podkategorie

 • ŁOŻA / ŁÓŻKA

  Meble do sypialni projektowane przez włoskich stylistów  to elegancja, luksus często połączony z wytworną klasyką i nowoczesnością. Włoskie łoża to przede wszystkim, luksus połączony ze znakomitym wzornictwem -  to piękne, luksusowe dzieła sztuki, wyrafinowane kształty i wzory, które są cenione na całym świecie. Styl ten cechuje harmonia, zarówno w doborze materiałów, kształtów jak i kolorów, które współgrają ze sobą barwą, a kontrasty faktur są wyważone, wnętrza te wydają się być subtelne acz wytworne.

 • FOTELE / SOFY / PUFY...

  Włoskie sofy, fotele i pufy to idealny dodatek do eleganckich wnętrz, to luksus często połączony z wytworną klasyką i nowoczesnością. Meble włoskie charakteryzuje  przede wszystkim znakomite wzornictwo - są to piękne dzieła sztuki, które cenione są na całym świecie. Styl ten cechuje harmonia, zarówno w doborze materiałów, kształtów jak i kolorów, które współgrają ze sobą barwą, a kontrasty faktur są wyważone, wnętrza te wydają się być subtelne.

 • LEATHERCHIC COLLECTION

  LEATHERCHIC COLLECTION to propozycja włoskich mebli skórzanych , do których wykorzystano najlepsze materiały. Kolekcja ta jest ofertą, dla tej grupy klientów, dla których meble skórzane są synonimem luksusu, elegancji i dobrego stylu.

 • Łazienka

  Łazienka

 • STOŁY

  STOŁY

 • GLAMOUR & CHIC

  KOLEKCJA LUKSUSOWYCH MEBLI WŁOSKICH

 • MAGIC NIGHT
 • DIVA
 • LUIGI XVI
 • OSKAR
 • GUERRA
 • SIPARIO

  Kolekcja Sipario jest pierwszą z linii Adora. Sipario całkowicie szanuje filozofię stojącą za nową marką: Luxury a -porter jest w rzeczywistości najpełniejszą esencją tej kolekcji, wyrażoną poprzez wykończenie i detale, stanowiący współczesny przełom. Każdy z elementów  wyposażenia został zaprojektowany tak, aby jego otoczenie było trochę bardziej wyjątkowe: wyrafinowane i połączone w cenne detale wraz z ich ekscentrycznym rozmachem są elementami stylistycznymi, które zapadają w pamięć. Piękno mebli Sipario tkwi w interpretacji naszych czasów i ich przełożeniu na luksusowe kontury, które dostosowują się do różnorodnych warunków miejskich.

 • DIAMANTE

  Kolekcja Diamante łączy w sobie esencje luksusu oraz prostych form.  Inspirowana geometrycznymi kształtami znalezionymi w szlifowanych diamentach, podkreślając piękne linie reprezentujące to, co najlepsze z Made In Italy. Każdy motyw z kolekcji Diamante odzwierciedla wyrafinowany smak właściwy dla szlachetnej pracy jubilera, perfekcję z dopracowanymi detalami w każdym elemencie, dzięki czemu stanowi elegancki dodatek  w każdym prestiżowym wnętrzu. Kolekcję Diamante należy postrzegać jak klejnot. Podobnie jak klejnoty, jego elementy bawią się światłem tańczącym z nieskończonymi odblaskowymi właściwościami szkła, a żywe kontrasty kolorystyczne podkreślają ich rozmiar i kształt. Kilka prostych linii przecina się, aby uzyskać ramy wykończone drewnem wiązu, obejmując całe wyrafinowane piękno najjaśniejszych szklanych powierzchni - to właśnie jest podstawowa koncepcja kolekcji Diamante.

 • LEONARDO

  Kolekcja „Leonardo” inspirowana jest historią tworzenia  Arredoclassic, z charakterystycznymi akcentami jako znakami szczególnymi. Tworzenie nowych kolekcji, odkrywanie nowych możliwości architektonicznych i  rozwój nowych pomysłów, w twórczym działaniu przekłada się na stworzenie wyjątkowej kolekcji LEONARDO. Leonardo nawiązuje do wzorców estetycznych, luksusu i poczucia piękna, dzięki którym meble w stylu włoskim są znane na całym świecie. Starannie dobrane materiały i tkaniny,współgrają z kolorami tworząc historię mebli, które współdziałają z przestrzenią i opowiadają historie o twoim codziennym pięknie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów