LUXURY / EKSLUSYWNE MEBLE WŁOSKIE

Informacje

Nowe produkty

Promocje

LUXURY / EKSLUSYWNE MEBLE WŁOSKIE

Włoskie meble to elegancja, luksus często połączony z wytworną klasyką i nowoczesnością.  Włoski styl to przede wszystkim znakomite wzornictwo - to piękne dzieła sztuki, które są cenione na całym świecie. Styl ten cechuje harmonia, zarówno w doborze materiałów, kształtów jak i kolorów, które współgrają ze sobą barwą, a kontrasty faktur są wyważo...

Włoskie meble to elegancja, luksus często połączony z wytworną klasyką i nowoczesnością.  Włoski styl to przede wszystkim znakomite wzornictwo - to piękne dzieła sztuki, które są cenione na całym świecie. Styl ten cechuje harmonia, zarówno w doborze materiałów, kształtów jak i kolorów, które współgrają ze sobą barwą, a kontrasty faktur są wyważone, wnętrza te wydają się być subtelne

Włoski styl - to jakość wykonania, oryginalna stylistyka i prestiż.

Więcej

LUXURY / EKSLUSYWNE MEBLE WŁOSKIE  Jest 60 produktów.

Podkategorie

 • ŁOŻA / ŁÓŻKA

  Meble do sypialni projektowane przez włoskich stylistów  to elegancja, luksus często połączony z wytworną klasyką i nowoczesnością. Włoskie łoża to przede wszystkim, luksus połączony ze znakomitym wzornictwem -  to piękne, luksusowe dzieła sztuki, wyrafinowane kształty i wzory, które są cenione na całym świecie. Styl ten cechuje harmonia, zarówno w doborze materiałów, kształtów jak i kolorów, które współgrają ze sobą barwą, a kontrasty faktur są wyważone, wnętrza te wydają się być subtelne acz wytworne.

 • FOTELE / SOFY / PUFY...

  Włoskie sofy, fotele i pufy to idealny dodatek do eleganckich wnętrz, to luksus często połączony z wytworną klasyką i nowoczesnością. Meble włoskie charakteryzuje  przede wszystkim znakomite wzornictwo - są to piękne dzieła sztuki, które cenione są na całym świecie. Styl ten cechuje harmonia, zarówno w doborze materiałów, kształtów jak i kolorów, które współgrają ze sobą barwą, a kontrasty faktur są wyważone, wnętrza te wydają się być subtelne.

 • LEATHERCHIC COLLECTION

  LEATHERCHIC COLLECTION to propozycja włoskich mebli skórzanych , do których wykorzystano najlepsze materiały. Kolekcja ta jest ofertą, dla tej grupy klientów, dla których meble skórzane są synonimem luksusu, elegancji i dobrego stylu.

 • Łazienka

  Łazienka

 • STOŁY

  STOŁY

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów