„Moda nie istnieje tylko w sukienkach i tkaninach. Moda jest w niebie, na ulicach, moda ma związek z ideami, stylem życia i tym, co się dzieje" Coco Chanel


 to Zespół ludzi dający możliwość zakupu mebli luksusowych, biurowych oraz wsparcie i profesjonalne porady w zakresie wyboru i aranżacji.  Do Państwa dyspozycji są nasi specjaliści w zakresie projektowania i wystroju wnętrz, którzy pomogą sprecyzować oczekiwania co do charakteru pomieszczenia i wybrać najbardziej wyjątkowe i luksusowe produkty, dopasowane do Państwa potrzeb i preferencji. Nasza oferta trafi w Państwa gusta niezależnie od tego, czy aranżacji wymaga wnętrze klasyczne, nowoczesne, stylowe czy minimalistyczne,  a w Państwa  wnętrzach zagoszczą najbardziej luksusowe meble świata.


Oferta naszego sklepu internetowego pozwala na kompleksową aranżację wnętrza. Znajdą w nim Państwo wyposażenie salonów, sypialni i pomieszczeń biurowych, a także atrakcyjne dodatki, które podkreślą ekskluzywny charakter każdego wnętrza. Efekt dopełnią oryginalne i najwyższej jakości elementy oświetleniowe i dekoracyjne, które nadadzą pomieszczeniom indywidualny charakter.


Współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami i wytwórcami mebli, oświetlenia oraz dodatków dekoracyjnych. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie wszystkich wymagających klientów. Cały czas takze obserwujemy najnowsze trendy w aranżacjach wnętrz, szukamy inspiracji w światowym designie.


Luksus to przede wszystkim jakość i to on wyróżnia nasze produkty. Doskonały projekt, perfekcyjne wykonanie przy użyciu najwyższej jakości surowców i materiałów decydują o trwałości produktów, luksusowej linii i ich wyjątkowym charakterze. W ich tworzeniu wykorzystano wyłącznie najlepsze surowce naturalne i doskonałej jakości materiały, jak szlachetne gatunki drewna, jakościowe tkaniny, naturalną skórę, kamień i stal.


Meble włoskie -  Home Inspiration


Zapraszamy Państwa do niezwykłej i jedynej w swoim rodzaju podróży po światowym wzornictwie mebli włoskich, które  doskonale wpisują się w stylistykę każdego wnętrza, ale też  wyznaczają standardy nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji oraz wnętrz urządzanych również w stylu glamour.


Stylowe, wyrafinowane meble są oznaką dobrego gustu i zamiłowania do luksusu  ich właścicieli. Doskonale wypełniają wnętrza prywatne i ekskluzywne powierzchnie biurowe, podkreślając profesjonalizm firmy i stabilny charakter jej usług. Projekty najlepszych włoskich designerów, w połączeniu z doskonałej jakości wykonaniem i wysokogatunkowymi materiałami dają ponadczasowy, wyjątkowy efekt.


Nasza oferta mebli włoskich pomoże w swobodnej kreacji wymarzonego wnętrza zgodnego zarówno z indywidualnymi upodobaniami, jak również w zgodzie z aktualnymi trendami branży meblarskiej.  Została stworzona jako odpowiedź na potrzeby osób wymagających, ceniących oryginalną stylistykę i najwyższą jakość wykonania jaką mogą zapewnić tylko meble włoskie dostępne w naszym sklepie internetowym Home Inspiration.


   Zespół Home Inspiration