KOSZTY WYSYŁKI

Proces pakowania i dostawa

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia z zatwierdzonym statusem płatności oraz zamówienia "za pobraniem" oraz "przedpłata PayU.pl"  lub "przedpłata PayByNet.pl"  wysyłane były w przeciągu 24 godzin od momentu akceptacji zamówienia przez system (w dniu roboczym - potwierdzenia zamówienia lub w roboczym dniu następnym). Maksymalny czas realizacji zamówienia to 4 dni robocze na akcesoria dekoracyjne, wyposażenia wnętrz oraz w zależności od produktu (maksymalny czas oczekiwania na meble do 8 tygodni od dnia potwierdzenia płatności).

Koszt dostawy obejmuje koszty pakowania i niezbędne wypełniacze zużyte do starannego spakowania zamówionych produktów. Koszt dostawy dla paczek do 30 kg wyliczany jest od wagi zamówienia (obliczana jest ewentualna liczba paczek).

Paczki zapakowane w naszym sklepie spakowane są w karton (prostopadłościan), owijane są folią czarną strech i posiadają naklejoną taśmę firmową – podczas dostawy prosimy o zwrócenie uwagi czy folia i taśma nie są uszkodzone.

PRZESYŁKI KRAJOWEPrzesyłki (paczki) na terenie Polski dostarcza:Paczki - Firma kurierska DPD – przy zamówieniach o łącznej wadze 1 paczki nie przekraczającej 30 kg (możliwa wysyłka kilku paczek w jednej przesyłce).

 • Przedpłata - 15 zł brutto,
 • "za pobraniem" - 22 zł brutto


Paczki – Firma Poczta Kurier 48 - przy zamówieniach o łącznej wadze 1 paczki nie przekraczającej 30 kg (możliwa wysyłka kilku paczek w jednej przesyłce).

 • Przedpłata - 14,90 zł brutto,
 • "za pobraniem" - 24 zł brutto


Paczki - Firma kurierska In Post – przy zamówieniach o łącznej wadze 1 paczki nie przekraczającej 30 kg (możliwa wysyłka kilku paczek w jednej przesyłce).

 • Przedpłata - 15 zł brutto,
 • "za pobraniem" - 22 zł brutto


Przesyłki paletowe na terenie kraju dostarcza:Palety do 350 kg - Przedsiębiorstwo transportowe PEKAES przy zamówieniach o łącznych gabarytach nie większych niż 1 m3

 • Przedpłata - 120 zł brutto,
 • "za pobraniem" - 120 zł brutto
 • 1/2 palety EURO - 60 zł


Palety do 250 kg - Pprzy zamówieniach o łącznych gabarytach nie większych niż 1 m3

 • Przedpłata - 120 zł brutto,
 • "za pobraniem" - 150 zł brutto
 • 1/2 palety EURO - 60 zł


Przy zamówieniu o wartości wyższej niż 10.000,00 zł netto koszty przesyłki na terenie Polski pokrywa Home Inspiration.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE

Realizujemy dostawy paczek na terenie Unii Europejskiej wyłącznie po otrzymaniu przedpłaty PayU.com lub PayByNet.pl (karty kredytowe VISA/Mastercard) lub przelewu bankowego na konto All In One Inspiration
/Home Inspiration (PLN, EURO lub USD).

   


Paczki międzynarodowe o wadze do 31,5 kg firmą kurierską DPD, Raben według poniższego cennika:

Kraj

Kosz międzynarodowej

paczki do 31,5 kg brutto DPD

Czechy, Litwa, Łotwa, Słowacja, Węgry, Niemcy 60
Austria, Belgia, Dania, Estonia, Holandia, Luksemburg, Szwajcaria 90
Francja, Słowenia 110
Finlandia, Hiszpania, Irlandia, Rumunia, Szwecja, Wielka Brytania i Irlandia Północna 150
Bułgaria, Chorwacja, Portugalia, Włochy 180
Bośnia i Hercegowina, Grecja, Lichtenstein, Norwegia, Serbia 260Dostawa palet na teren krajów bałtyckich: LITWA, ŁOTWA, ESTONIA

Co więcej na terenie Litwy, Łotwy i Estonii istnieje możliwość wysyłek palet przez przedsiębiorstwo transportowe PHU ALKAR – koszt 1 palety waha się od 60 EURO netto do 80 EURO netto – ustalany jest indywidualnie telefonicznie lub e-mailowo w zależności od odległości miasta dostawy kupującego.
Zapraszamy do kontaktu