BOUTIQUE & ELEGANCE

 BOUTIQUE & ELEGANCE

Długo wyczekiwany elegancki zestaw mebli z kolekcji BOUTIQUE & ELEGANCE

Zapewnij efektowny akcent w swoim salonie! Nasz zestaw mebli z kolekcji BOUTIQUE & ELEGANCE zachwyca udaną kompozycją inteligentnego designu i eleganckiej optyki. Stoliki o różnych rozmiarach są zaprojektowane w taki sposób, że można je wsunąć jeden pod drugi, aby zaoszczędzić miejsce. Imponujący wygląd mebli zawdzięcza się wysokiej jakości materiałów.

Te stylowe meble to idealne połączenie modnego designu i  praktycznej funkcjonalności. Złoty metal jest chromowany i bardzo stabilny. Blaty stołów zapewniają szczególnie dużą przestrzeń do przechowywania. Wykonane są z wysokiej jakości bezpiecznego szkła, które zostało wykończone w efektowny marmurowy wygląd. Dzięki temu masz wystarczająco dużo miejsca na dekoracje, czasopisma, ramki na zdjęcia lub książki.

Z łatwością połączysz ponadczasowy design konsoli lub stolików z szeroką gamą mebli i stylów. Nasza wskazówka: inne meble ze złotymi metalowymi akcentami lub elementami w marmurowym wzornictwie doskonale podkreślają elegancję mebli zapewniają spójną koncepcję umeblowania. Meble te świetnie się prezentuje w każdym salonie, korytarzu czy sypialni, a nawet w biurze  - przekonaj się sam! 

Pełna propozycje z kolekcji BOUTIQUE & ELEGANCE  znajdziesz na www.homeinspiration.com.pl

Zostaw odpowiedź