Romantica magia włoskiego stylu

Romantica magia włoskiego stylu

W kolekcji Romantica typowo klasyczne detale spotykają się i łączą z czystymi, geometrycznymi kształtami, które przywodzą na myśl bardziej współczesne objętości. Każdy element jest wzmocniony eleganckim kontrastem kolorystycznym pomiędzy wykończeniem z drewna orzechowego i marmuru z Carrary.

Bogata włoska kolekcja elementów do salonu, jadalni czy sypialni nadaje domowi wyrafinowaną i ponadczasową elegancję. Włoska kolekcja mebli Romantica to magia klasycznego stylu z dodatkiem oryginalności.

Strona wykończona drewnem orzechowym obejmuje wewnętrzną strukturę wykończoną błyszczącym marmurem z Carrary, ożywiając wyrafinowaną kombinację kolorów, ozdobioną neoklasycznymi greckimi wzorami ze złotym wykończeniem. Skrupulatna dbałość o detale sprawia, że ​​witryna jest głównym bohaterem salonu. Kryształy, szklane drzwi, lustrzany panel tylny i 24-karatowe platerowane uchwyty tworzą nieoczekiwane odblaski i wyrafinowaną grę światła.

Istotą prawdziwej elegancji drobne detale, które potrafią zrobić różnicę. W ten sposób uzupełnienie, małe biurko, umieszczone w wejściu lub w pasażu, staje się elementem wyróżniającym i identyfikującym styl. Taki jest cel obiektów wyposażenia z kolekcji Romantica nadaje osobowości każdemu pomieszczeniu.

Tags: romantica

Zostaw odpowiedź