Aktywne filtry

POESIA

Poesia to najnowsza propozycja od marki Adora. Składa się z elementów przeznaczonych do umeblowania salonu, jadalni i sypialni.

Wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół meble to dopracowana kolekcja, w której każdy element  mebli jest  metaforą piękna Made in Italy  i elegancji. Minimalistyczne detale w połączeniu z najlepszej klasy materiałami użytymi do stworzenia tej kolekcji tworzą wyrafinowany charakter Poesi. Ten współczesny styl dzięki nowej propozycji od Adora nabiera nowy wizerunek, dzięki interesującym geometriom,  specjalnemu  wykończeniu i kontrastowości użytych materiałów. Szklane blaty z nadrukiem sitodrukowym Emperador Dark, drzwi w błyszczącym marmurowym wykończeniu z kości słoniowej z lekkim kolorem  wariacje i metalowe uchwyty z ciepłego brązu odcienie to cenne detale, które wzbogacają każdy element i stanowią motyw przewodni całej kolekcji.

Pojawiają się kwadratowe kształty mebli i siedzeń  liniowy i pełen wdzięku, zapewniający grę objętości i miękkość, które łączą komfort, estetykę  i funkcjonalność. Liniowość, esencjalność i odrobina odwagi  to stylistyczne znaki rozpoznawcze Poesi.  W tym właśnie tkwi prawdziwe piękno Poezji tego zbioru:  w swojej inwencji do przekazywania jakości włoskich mebli,  tworząc przytulne i wygodne wyposażenie  Twojego wnętrza.