Aktywne filtry

LIBERTY

Spędzanie czasu w cennym otoczeniu Włoskiej kolekcji LIBERTY robi różnicę, tym bardziej, jeśli chodzi o jadalnię, w której przyjmujesz gości i gdzie gust urządzania jest pokazany najlepiej. Bogate tkaniny krzeseł, blask rzemieślniczych dekoracji i wykwintne detale to niepowtarzalne cechy stylistyczne stylu życia, który mówi o Tobie i Twoim zamiłowaniu do włoskiego designu. Magiczna atmosfera jadalni Arredoclassic nie pozostanie niezauważona przez żadnego gościa, a dzielenie się przyjemnością luksusu zapewni niezapomniane wspomnienia. Kolekcja Liberty ucieleśnia wszystko, o czym kiedykolwiek marzyłeś w swoim domu: jasne, eleganckie i zawsze gotowe zadziwić, odsłaniając urocze detale, takie jak uchwyty przypominające kwadratową spiralę, wspomnienie szlachetnych i antycznych fryzów.

Marmurowe wykończenie w kremowej tonacji komponuje się z eleganckimi srebrnymi ramami, ocieplonymi kilkoma akcentami złoconych dekoracji w kształcie liści. Proste, pełne wdzięku linie stanowią podstawowy projekt kolekcji, który za każdym razem jest ozdobiony nowymi, świetlistymi akcentami. Luksus i harmonia w pokojach sprawią, że Twój dom stanie się idealnym miejscem na realizację Twoich marzeń.

Klasyczny styl nigdy nie wychodzi z mody i może podbić każdego dzięki swoim harmonijnym, zrównoważonym i niezbędnym symetriom. W kolekcji takiej jak Art Nouveau firma Arredoclassic postanowiła na nowo zinterpretować ten styl, dodając odrobinę nowoczesności, która rozsławiła firmę na całym świecie świat.

Nasza jakość, która jest w stanie zaspokoić najbardziej eleganckie i wyrafinowane gusta, poprzez luksusowe rozwiązania, które zawsze przynoszą innowacyjne pomysły, które nigdy nie zdradzają koncepcji piękna, która definiuje klasyczny styl.