Stolik kawowy Square 90cm teak / 39227
Opis

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE

Dostawa 7 - 14 dni roboczych 

 

Bezpieczne zakupy

 

Dostawa z wniesieniem

 

14 dni na zwrot

 

Gwarancja jakości

 

Profesjonalna obsługa

Opis

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE

Dostawa 7 - 14 dni roboczych 

 

Bezpieczne zakupy

 

Dostawa z wniesieniem

 

14 dni na zwrot

 

Gwarancja jakości

 

Profesjonalna obsługa

Stolik kawowy Square 90cm teak / 39227

Kod produktu: 39227
1 850,00 zł
Brutto
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 295,00 zł
Ilość

39227

Opis

Stan
nowy
Szerokość
90 cm
Wysokość
50 cm
Głębokość
60 cm
Model
SQUARE
Kolor
naturalny
Materiał
lite drewno, teak, surowe, lakierowany teak
Montaż
produkty wysyłane są w całości
Cechy produktu
produkt naturalny, wykonany ręcznie, mogą być różnice koloru lub widoczne sęki
Informacje o produkcie
Charakterystyczne są różnice koloru, nierówności, przetarcia, rysy, różnorodne usłojenie w strukturze drewna. Cechy te wynikające z naturalnej pracy drewna nie są podstawą do złożenia reklamacji.
Informacje o produkcie
Niepowtarzalna powierzchnia o niezwykłej strukturze
Dodatkowe informacje o produkcie
Pęknięcia, dziury po sękach i inne cechy powstałe w wyniku naturalnego procesu suszenia drewna są celowymi cechami konstrukcyjnymi
Informacje dodatkowe
Rękodzieło, każdy egzemplarz jest niepowtarzalny.
Kraj pochodzenia
Germany
Producent
INVICTA INTERIOR

Specyficzne kody

EAN13
4250243583907

Każdy stolik z tej serii jest wyjątkowy Ta solidna kostka została wykonana z wysokiej jakości elementów z drewna tekowego i zachwyca swoją fascynującą powierzchnią: łączy w sobie naturalny design z niepowtarzalnym wyglądem, którego z pewnością nigdy wcześniej nie widziałeś.

Niezależnie od tego, czy jest to stolik boczny, czy stolik nocny, sześcian, który jest zamknięty z pięciu stron, może być używany na wiele sposobów. Ze względu na swój naturalny kształt, indywidualne usłojenie i unikalną kompozycję poszczególnych elementów, każdy stołek jest niepowtarzalnym unikatem, który znacznie wzbogaca Twoją przestrzeń życiową. Pomysłowy stolik zapewniający naturalną atmosferę Naturalne drewno wykazuje nierówności i odchylenia kolorów, są one wspaniale odpowiednie, aby odzwierciedlić twoją miłość do natury jako piękne przedmioty artystyczne w twoich pokojach. Niezależnie od tego, czy znajduje się w salonie, czy w strefie wejściowej, stolik zawsze nadaje się jako wysokiej jakości dodatek do mieszkania w czterech ścianach, na którym można umieścić odpowiednie elementy dekoracyjne.

Uwaga: ponieważ jest to produkt naturalny, każdy egzemplarz jest absolutnie wyjątkowy. Nierówności, gradienty kolorów, charyzmatyczne dziury po sękach, pęknięcia, a nawet różnice wymiarowe są możliwe i tworzą oryginalność i urok litego drewna. Żaden z tych powodów nie stanowi podstawy do reklamacji.